Eğitim sisteminin sınırlarını genişletiyoruz
Dört duvar arasındaki klasik eğitim anlayışını E-TEAS ile aşıyoruz! İnteraktif eğitim metotları geliştiren TEAS PRESS Eğitim, E-TEAS ile yeni neslin anında bilgiye ulaşma isteğini film izlemek kadar kolay hale getirerek, öğrenci ve öğretmenlerin okul dışında da eğitime devam edebilmesini sağlıyor.
Dersler Akıllı Eğitim Portalı ile zenginleşiyor
Akılı Eğitim Portalı akıllı tahtalara, bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve tabletlere uyumu sayesinde etkileşimli ve eğlenceli derslerle dolu bir platform sunar. Sesler, görseller ve çözüm videoları gibi içerikler ile dersleri zenginleştirerek öğrencilere daha verimli bir ortam sağlayan Akıllı Eğitim Portalı, öğretmenlerin de tüm eğitim dönemini özelleştirebildiği dersler anlatmasına destek olur.
Sınav Değerlendirme Sistemi
Okullarda yapılan TEAS PRESS Eğitim Deneme Sınavlarının sonuçlarını anında açıklayan Sınav Değerlendirme Sistemi, optiklerin okutulmasıyla sınav değerlendirmesi yapar. Okulun hatta sınıfın Türkiye Sıralaması’nda kaçıncı olduğuna kadar ölçüm yapan sistem, çok kısa bir süre içerisinde sonuçlara ulaşmanızı sağlar.
Akıllı Sonuç Sistemi

Akıllı Sonuç Sistemi, öğrencilerin test sonucunu bekleme stresine son verir. Telefondan, tabletten ve webten TEAS PRESS Akıllı Sonuç Uygulama'sını açıp, Karekod Tara / Kodu Yaz işlemleriyle Akıllı Optik’i okuttuktan veya doldurduktan sonra test sonuçları detaylı olarak görüntülenir. Ayrıca çözülemeyen veya yanlış yapılan sorular için de çözümlere ulaşılmasını sağlar.

Öğretmenlerin de işini kolaylaştıran Akıllı Sonuç Sistemi, beş dakika gibi kısa bir sürede sınıfın başarısını ve Türkiye sıralamasını ölçer. Bu şekilde dönem boyunca tekrar edilmesi gereken konuların da altı çizilmiş olur.

TEAS - 2020. © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.