Yeni nesil akıllı eğitim
Her yıl teknolojinin gelişmesiyle değişen öğrenci algı ve beklentilerine cevap veriyor, öğrenci ve öğretmenlere verimli kaynaklar sağlayarak gelecekteki önemli sınavlara onları bugünden hazırlıyoruz.

Büyük bir hayale inanıyoruz

TEAS PRESS Eğitim Yayınları Grubu olarak büyük bir hayale inanıyoruz: Türkiye’nin gençleri gün gelecek dünyanın her yerinde seslerini daha çok duyuracaklar. Çünkü onlar yaşıtlarına göre daha donanımlı olacak ve bu nedenle geleceklerine de her zaman güvenle bakacaklar. Bu hayalin gerçekleşmesinin yolu ise, bizim yüreğimizi koyduğumuz mesleğimizden; eğitimcilikten geçiyor. Gençler için iyi bir eğitimden...

Bu hayalimizi gerçekleştirmek için TEAS YAYINCILIK çatısı altında bir araya geldik. Cesur, günü yakalayan, odağında öğrenci ve öğrenme olan, kaliteli bir eğitim yayıncılığı anlayışıyla deneyimli ve güçlü bir takım kurduk. Gençlerimiz için hem güvenli bir liman, hem güçlü bir rehber olmaya karar verdik. 2016 bu kararın ilk adımlarının atıldığı yıl oldu.

Temel hedefimiz, yayınlarımızın kaliteli içeriği, kitaplarımızda teknolojinin tüm olanaklarını kullanmamız ve sunuşumuzla, eğitim yayıncılığının en güvenilir markası olmak. Bu hedefin izinde; branşının uzmanı olan eğitimcilerimizle merkezi sınavlara hazırlanan gençlerimize yol gösteren, onların bu süreçte ihtiyaç duyacakları tüm alanlara destek olan yayınlarımızın hazırlığına büyük bir özen gösteriyoruz.

TEAS’ın çağdaş, yenilikçi iş ve yönetim anlayışıyla hazırladığımız yayınlarımız, öğrenci, öğretmen ve velilerimizi eğitim yayıncılığının ilerisinde bir dünyayla buluşturuyor. "Tecrübe, Emek, Akıl ve Sevgi"nin yarattığı bir dünyayla...

Hep birlikte güvenli ve hedefe ulaşabileceğimiz bir öğrenme yolculuğuna çıkıyoruz. Davetlisiniz!

TEAS PRESS Eğitim, yeni nesil eğitim yayıncılığının BİR ADIM İLERİSİ...

Başarılı bir gelecek, TEAS ile gelecek
Yaratıcılık
21. yüzyıla uygun akılda kalıcı ve hızlı öğrenilebilenanlatım teknikleriyle içerikler üretiyor, şarkılar ve resimlerle yaratıcı içeriklerimizde çeşitlilik sunuyoruz.
İşlevsellik
Günümüzde her ürün, asıl işlevinin yanında hayatı kolaylaştıracak ekstra özelliklere sahip olmalı. Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarımızla ürünlerimize artı özellikler katarak daha da işlevsel hale getiriyoruz.
Yenilikçilik
Mobil uygulamalarımız ile her an kullanılabilen Akıllı Sonuç Sistemi, Akıllı Eğitim Portalı ve Sınav Değerlendirme Sistemi gibi dünyanın kullandığı sistemleri Türkiye’deki eğitim ile buluşturuyoruz.
Yenilikleri takip edin!
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun.
TEAS - 2020. © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.